سوالات متداول

با توجه به حجم انبوه تماس های دانشجویان و مهندسین عزیز تصمیم گرفتیم این بخش را که شامل سوالات پر تکرار شما عزیزان میباشد راه اندازی کنیم تا امر پاسخگویی هر چه سریعتر و راحت تر انجام شود.


 

سوال ۱ : از کجا شروع کنیم و به چه نحوی برای مسابقات برنامه ریزی کنیم ؟

پاسخ : ابتدا و قبل از هر اقدامی آیین نامه مسابقات را از اینجا دریافت نموده و پس از مطالعه دقیق قوانین و شرایط مسابقه جهت برنامه ریزی برای تمرین در ساخت بتن و آزمایش نمونه های بتنی خود اقدام نمایید.

سوال ۲ :برای ثبت نام باید چه کار کنیم و هزینه ثبت نام چقدر میباشد ؟

پاسخ : برای ثبت نام در مسابقات بتن پس از مطالعه آیین نامه مسابقات به این صفحه مراجعه نمایید و فرم مربوط را تکمیل نمایید. دقت نمایید که برای ثبت نام در بخش دانشجویی و مهندسی تا تاریخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۳ نیازی به هیچ هزینه ای نمی باشد و ثبت نام کاملا رایگان است.البته از این تاریخ به بعد ثبت نام با هزینه همراه خواهد بود.

سوال ۳ :برگزاری مسابقات به چه نحوی می باشد و زمان برگزاری مسابقات چه تاریخی خواهد بود؟

برگزاری مسابقات در بخش نظام مهندسی(مخصوص مهندسین عزیز) و دانشجویی به صورت دو مرحله ای خواهد بود که در مرحله اول نمونه های بتنی طبق ضوابط آیین نامه مسابقات به صورت غیر حضوری به آدرس دانشده فنی مشهد (مشهد – ابتدای بلوار پیروزی -انستیتو عمران ) ارسال خواهند شد و یا به صورت حضوری تحویل خواهد شد. پس از آزمایش نمونه ها ۲۰ تیم به مرحله حضوری مسابقات راه پیدا خواهد نمود و در تاریخ ۶ آذرماه ۱۳۹۳ در بخش نظام مهندسی و ۵ آذرماه ۱۳۹۳ در بخش دانشجویی به رقابت خواهند پرداخت.

 سوال ۴ : مهندسین از کدام استان ها میتوانند در بخش مسابقات بتن نظام مهندسی شرکت کنند ؟ 

مهندسین گرامی از استان های خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی میتوانند در این مسابقات شرکت کنند.لازم به ذکر است در صورت راهیابی به دور دوم ، کمیته برگزاری مسابقات هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه خوابگاه مهندسین گرامی نخواهد داشت.

 سوال ۵ : دانشجویان از کدام استان ها میتوانند در بخش مسابقات بتن دانشجویی شرکت کنند ؟ 

دانشجویان سطح کشور در صورت تمایل میتوانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند. لازم به ذکر است در صورت راهیابی به دور دوم ، کمیته برگزاری مسابقات هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه خوابگاه دانشجویان گرامی نخواهد داشت.

 سوال ۶ : آیا در روز مسابقات حضوری ( نظام مهندسی و دانشجویی ) الک برای تغییر دانه بندی به تیم ها داده می شود ؟

خیر ، مسئولیت تهیه الک بر عهده تیم ها می باشد.