نتایج مرحله اول مسابقات بتن نظام مهندسی اعلام شد.

ضمن تشکر از کلیه مهندسین گرامی که در اولین دوره مسابقات بتن سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی شرکت نمودند موارد زیر را به استحضار می رساند:

۱- در این رقابت علمی ۴۳ تیم از مهندسین محترم در مسابقات بتن نظام مهندسی با موضوع بتن اقتصادی شرکت نمودند.

۲- مرحله اول این دوره از مسابقات با حضور هیئت محترم داوران در تاریخ دوشنبه ۹۳/۸/۲۶ در محل آزمایشگاه بتن دانشگاه فنی و حرفه ای (دانشکده فنی شهید منتظری مشهد) برگزار گردید.

۳- مقاومت فشاری مکعبی نمونه های ارسالی توسط دو دستگاه جک بتن شکن با ظرفیت ۲۰۰ و ۳۰۰ تن آزمایش شده و نتایج نمونه ها در محدوده ۲۸ تا ۱۲۲ مگاپاسکال به دست آمد. نتیجه مقاومت بتن هر یک از تیم ها از طریق پیامک به اطلاع سرپرست و اعضاء محترم خواهد رسید.

۴- مقاومت فشاری بتن تیم های راه یافته به مرحله دوم در محدوده ۶۶ تا ۱۲۲ مگاپاسکال می باشد.

۵-میانگین مقاومت کل نمونه های ارسالی ۶۴ مگاپاسکال می باشد.

۶- تیم های راه یافته به مرحله دوم در تاریخ ۶ آذرماه ۹۳ به صورت حضوری به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. حضور سرپرستان  محترم تیم ها الزامی است و عدم حضور ایشان باعث حذف تیم خواهد شد.

۷- مهندسین محترم سرپرست تیم ها، در صورت تمایل می توانند اعضاء تیم خود را حداکثر تا تاریخ ۹۳/۹/۲ تغییر داده یا تکمیل نمایند؛ در این صورت لازم است فرم مشخصات مجدداً به دبیرخانه مسابقات بتن تحویل داده شود. تغییر نام تیم نیز بلامانع است.

۸- تیم های راه یافته به مرحله نهایی به شرح ذیل می باشند. برای این عزیزان آرزوی توفیق می نماییم. ترتیب اعلام شده براساس نام خانوادگی مهندسین محترم سرپرست تیم ها می باشد:

 

  • تیم BZKS به سرپرستی مهندس محبوبه باقرپسند؛

اعضاء: یاسر هاشم زهی، جعفر خورسندی آقایی، امیررضا صدیقی

  • تیم سگمنت بتن به سرپرستی مهندس محمد جواد باقری؛

اعضاء: مسعود عطاریان، علی حمیدی، وحید قلی زاده

  • تیم خلیج همیشه فارس ۱ به سرپرستی مهندس محمد حاتمی؛

اعضاء: مهران ژولیده

  • تیم صنایع شیمیایی ژیکاوا به سرپرستی دکتر فرهاد خامچین مقدم؛

اعضاء: محمد ابراهیم کمکی، سید علی فرشچی، امیر رضا قدرتی

  • تیم پولاد بتن آرامیس شرق به سرپرستی مهندس حبیب خانی؛

اعضاء: امیر خانی، احسان بخشی زاده، روح الله فرشچی

  • تیم تاپ بتن خاتم به سرپرستی مهندس محمد صادق خرم پژوه؛

اعضاء: محمد صادق خرم پژوه، محمود   تقدیسی، داریوش نادری درشوری

  • تیم آساک بتن به سرپرستی مهندس مرتضی دادخواه؛

اعضاء: حسین پورابراهیم، امید خوش منظر، احسان کارخواه

  • تیم توسعه فناوری بتن به سرپرستی مهندس محمد زرگر؛

اعضاء: جمال حیدری، حسین ابوترابی، علی یگانه

  • تیم E به سرپرستی مهندس وحید زهابی؛

اعضاء: مهدی کاهانی

  • تیم سازه گستران به سرپرستی مهندس علی صابری؛

اعضاء: محمد رضا عارف، محمد صادق اسماعیل پور، سجاد کارزاری

  • تیم فرآورده های سیمان شرق به سرپرستی مهندس مرتضی طوفانی؛

اعضاء: محمد رضا خورسندی نخودبریز، محمود جعفرزاده شهری، محمد علی ظریف آهوبره

  • تیم بی همتا توس به سرپرستی مهندس حمید رضا ظفرزاده؛

اعضاء: مهدی بایسته، رضا بذری، علیرضا سالاری

  • تیم L به سرپرستی مهندس حسین عفتی؛

اعضاء: مهیار لیودانی

  • تیم سرمایه گذاری مسکن شمال شرق به سرپرستی مهندس مصطفی علمیه؛

اعضاء: محمد حسین زاهد، سید حمید رضا محمودی هاشمی، وحید فرخ زاده

  • تیم جاد به سرپرستی مهندس محمد   فتح آبادی؛

اعضاء: مسعود رشید، الیاس منصور زاده، محمد فرازی

  • تیم سپاد اندیش به سرپرستی مهندس حامد فرقانی؛

اعضاء: علی ملاحسنی، رسول بشاش طرقی، مصطفی مشمول

  • تیم thcvl به سرپرستی مهندس حمید فرهاد؛

اعضاء: زهرا حیدری، محمود غلامی، محمود قاسمی

  • تیم بتن نوین به سرپرستی مهندس محمد گل محمدی؛

اعضاء: بهروز دانشی مقدم، بهنام حسینی، شایان یوسف زاده

  • تیم فراز به سرپرستی مهندس سیامک گل نرگسی؛

اعضاء: سعید مولایی، علی   شهرکی، محسن باقرپور مجاور

 

      تیم یزدان به سرپرستی مهندس محمد حسن نوروززاده؛

اعضاء: مهدی یزدانی، قهرمان کافی، علی نصیری

دیدگاه خود را بنویسید